اشعار رودکی سمرقندی

نگارش دیوان رودکی سمرقندی در بهمن ماه سال 1398 در سایت ادبستان شعر پارسی به پایان رسید.

برخلاف رویه برخی سایت ها و برنامه سازان که اقدام به کپی برداری اشعار از سایت های دیگر می کنند ، گروه نگارشی سایت ” ادبستان شعر پارسی ” اقدام به نگارش اختصاصی این اثر نمود که در نهایت پس از ۱۵ روز تلاش موفق به نوشتن این اثر می شود .

” ادبستان شعر پارسی ” دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است ، هرگونه کپی برداری و بازنشر آثار این سایت ممنوع بوده و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد .

این اثر دو بار مورد بازبینی قرار گرفته که این موضوع موجب کم شدن اشتباه و نادرستی در این مجموعه شده است.اشتباه های احتمالی و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید . منتظر نظرات سازنده ی شما هستیم .

دیوان رودکی دارای بخش های زیر است.برای ورود به هر بخش ، روی آن کلیک کنید :

 

قصاید و قطعات

رباعیات

ابیات پراکنده

مثنویات

 


واژگان کلیدی:اشعار رودکی سمرقندی،نمونه شعر رودکی سمرقندی،شاعر رودکی سمرقندی،غزلیات رودکی سمرقندی،غزل های رودکی سمرقندی،غزل رودکی سمرقندی،شعری از رودکی سمرقندی،یک شعر از رودکی سمرقندی،شاعر رودکی سمرقندی،گلچین اشعار رودکی سمرقندی،بهترین و زیباترین اشعار رودکی سمرقندی،گزیده اشعار رودکی،رودکی پدر شعر فارسی،گزیده بهترین و زیباترین اشعار رودکی سمرقندی،گزیده اشعار ناب رودکی سمرقندی،اشعار عاشقانه رودکی سمرقندی،اثری از آثار رودکی سمرقندی،شعری از دیوان رودکی سمرقندی.

نویسندگان :
نویسندگان :

امین پیرانی - حامد پیری

نوشته های مرتبط
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها