آرایه های جمع،تفریق،تقسیم

آرایه های جمع،تفریق،تقسیم
به این پست امتیاز بدهید

به نام یزدان بی همتا

امروز با آموزش پنج صنعت ادبی  جمع ، تفریق ، تقسیم ، جمع و تفریق و تقسیم ، جمع و تقسیم ،در خدمت شما هستیم.این فایل شامل توضیح درباره این پنج صنعت همراه با مثال و ذکر منابع است .

توضیحات فایل عبارت است از :

تعریف این پنج صنعت در لغت و در ادبیات است همراه با ذکر مثال و تجزیه و تحلیل مثال ها برای درک بیشتر ، ذکر منابع برای هر صنعت به طور جداگانه است .

فایل هایی را که به نام “ آموزش ” در اختیار شما قرار می دهیم شامل آموزش موضوع همراه با مثال و نمونه و در نهایت ذکر منابع است که برای یادگیری و درج در مقالات و پایان نامه ها و تحقیق ها کافی است ، اما در صورتی که توضیحات و تعاریف ما از نظر شما کوتاه و ناقص بود،می توانید با مراجعه به منابع ذکر شده در پایان فایل،به کتب اصلی دسترسی پیدا کرده و از آنها نیز استفاده نمایید .

نویسنده : امین پیرانی ، مدیر سایت ادبستان شعر پارسی


یادآوری : پس از پرداخت وجه،فایل دانلودی برای شما نمایش داده می شود.به علاوه،لینک دانلود فایل مورد نظر به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می شود.در صورت ثبت نام در سایت،علاوه بر موارد ذکر شده،فایل در پنل کاربری شما نیز ذخیره خواهد شد و در هر زمانی می توانید فایل خریداری شده را مجددا دانلود نمایید .


 

واژگان کلیدی:آرایه تقسیم چیست؟،آرایه جمع و تقسیم،آرایه تفریق و تقسیم،آرایه جمع و تفریق،آرایه جمع و تقسیم،آرایه ادبی جمع،منابع برای جمع تفریق تقسیم،منبع برای،کتب مرجع برای،کتاب هایی که  در آن ها ذکر شده است،تحقیق دانشجویی دانش آموزی با موضوع،مقاله تحقیق با موضوع  برای درج در مقالات و پایان نامه،تحقیق درباره،مثال و نمونه و بیت ابیان شعر شعرهای آرایه های جمع و تقسیم و تفریق در زبان و ادبیات فارسی.

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

*

0