تکرار در ادبیات پارسی

تکرار در ادبیات پارسی
به این پست امتیاز بدهید

به نام یزدان بی همتا

امروز با آموزش تکرار در خدمت شما هستیم.این فایل شامل توضیح درباره تکرار همراه با مثال و ذکر منابع  است .

توضیحات فایل عبارت است از :

توضیح جامع تکرار شامل تکرار واج،واژه،عبارت،جمله،مصراع و بیت ، تعریف تکرار با مثال ،تعریف کثرت تکرار با مثال، آیا تکرار واژه عیب تلقی می شود؟ ، تکرار مصراع یا بیت آرایه تکرار محسوب می شود ؟ ، تکرار قافیه و ردیف در شعر چگونه است ؟ ، صنایع ادبی که به تکرار شبیه هستند ، تکرار و رد المطلع با مثال ، تکرار و هم حروفی با مثال ، تکرار و هم صدایی با مثال، تکرار و تتابع اضافات با مثال ، تکرار و عکس با مثال ، تکرار و تردید با مثال ، تکرار و تشابه الاطراف با مثال ، تکرار و رد الصدر علی العجز با مثال ، تکرار و رد العجز علی الصدر با مثال ، تکرار و سوال و جواب با مثال ، تکرار و اعنات با مثال ، تکرار در قرآن کریم و انواع آن با مثال ، ذکر منابع .

فایل هایی را که به نام ” آموزش ” در اختیار شما قرار می دهیم شامل آموزش موضوع همراه با مثال و نمونه و در نهایت ذکر منابع است که برای یادگیری و درج در مقالات و پایان نامه ها و تحقیق ها کافی است ، اما در صورتی که توضیحات و تعاریف ما از نظر شما کوتاه و ناقص بود،می توانید با مراجعه به منابع ذکر شده در پایان فایل،به کتب اصلی دسترسی پیدا کرده و از آنها نیز استفاده نمایید .

نویسنده : امین پیرانی ، مدیر سایت ادبستان شعر پارسی


یادآوری : پس از پرداخت وجه،فایل دانلودی برای شما نمایش داده می شود.به علاوه،لینک دانلود فایل مورد نظر به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می شود.در صورت ثبت نام در سایت،علاوه بر موارد ذکر شده،فایل در پنل کاربری شما نیز ذخیره خواهد شد و در هر زمانی می توانید فایل خریداری شده را مجددا دانلود نمایید .


واژگان کلیدی : آرایه تکرار چیست؟،آرایه تکرار یعنی چه،آرایه تکرار یعنی چی،آرایه تکرار در غزلیات سعدی،آرایه تکرار در غزلیات حافظ،آرایه تکرار با مثال،آرایه تکرار حروف،شعر آرایه تکرار،آرایه تکرار در بیت،آیا ردیف آرایه تکرار است،انواع آرایه تکرار،توضیح آرایه تکرار،آرایه تکرار کلمه،آرایه تکرار در جملات،شعری که در آن تکرار به کار رفته باشد،منابع برای تکرار،منبع برای تکرار،کتب مرجع برای تکرار،کتاب هایی که  در آن ها تکرار ذکر شده است،تحقیق دانشجویی دانش آموزی با موضوع تکرار در زبان و ادبیات فارسی،مقاله تحقیق با موضوع  تکرار برای درج در مقالات و پایان نامه،تحقیق درباره تکرار،صنعت تکرار در شعر و ادب پارسی،بیت ابیات شعر شعرهایی که تکرار دارند.

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

*

0