قوانین و مقررات

1-کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی می‌باشد و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

2-تمامی محصولات به‌صورت نو عرضه می گردد و به هیچ عنوان در انبار ما، محصولات دست دوم وجود ندارد.

3- هنگام سفارش، اطلاعات مورد نیاز جهت دریافت کالا را به درستی وارد نمایید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، استان، شهرستان، خیابان، کوچه، کد پستی و تلفن همراه می باشد. اطلاعات باید دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن، مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد. اطلاعات مشتریان شامل(نشانی، شماره‌های تماس و …) صرفا جهت تحویل محصولات خریداری شده بوده  و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

4- پس از انتخاب کالا و واریز وجه به صورت اینترنتی، پیامکی حاوی تایید خرید به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. به محض واریز وجه تا یک روز کاری، مرسوله به اداره پست تحویل داده خواهد شد. بارکد پستی مرسوله به تلفن همراه خریدار پیامک خواهد شد. جهت رهگیری مرسولات خود، روی لینک زیر کلیک کنید :

رهگیری مرسولات پستی

5-مرسولات به صورت چند لایه بسته بندی می شود تا امکان آسیب در حین ارسال به حداقل ممکن برسد. در صورت مشاهده آسیب دیدگی، از دریافت آن خودداری نمائید. دریافت مرسوله آسیب دیده، به معنای قبول مرسوله می باشد.

6- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست، بر عهده آن اداره می باشد.

7-در صورت وجود مشکل در مرسولات و آسیب های احتمالی و همچنین پیشنهاد و انتقاد، روی لینک زیر کلیک کنید :

تماس با ما

 


شرایط و ضوابط

ادبستان شعر پارسی دارای مجوز رسمی نشر بر خط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مورد حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران تحت عنوان “حمایت از حقوق مولفان،  مصنفان و هنرمندان” است.

ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان :

هر کس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدیدآورنده بدون اجازه او و یا عالماً عامداً به‌نام شخص دیگری غیر از پدیدآورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تأدیبی از شش ماه تا 3 سال محکوم خواهد شد .

 

کد شامد سایت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

1-1-741182-65-0-1