به نام خدا

با سلام خدمت شما همراهان گرامی

در این بخش، چگونگی دانلود فایل ها در سایت ادبستان شعر پارسی را به شما آموزش می دهیم.

امام علی(ع) می فرماید:

زَکوةُ العِلمِ نَشرُهُ

زکات دانش،نشر آن است.

برای حمایت از زبان و ادب پارسی، تمامی فایل های دانلودی سایت ادبستان شعر پارسی، رایگان می باشد.

 

ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید.در صورتی که قبلا در ادبستان شعر پارسی، ثبت نام کرده اید، فقط وارد سایت شوید. برای ثبت نام یا ورود به سایت، اینجا را کلیک کنید تا وارد صفحه ای همانند تصویر زیر شوید.پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده، بر روی باکس ” من با قوانین و مقررات موافقم” و همچنین باکس “من ربات نیستم” کلیک کنید. در نهایت جهت تکمیل ثبت نام، روی گزینه ی “عضویت” کلیک کنید:

 

 

در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده اید، فقط وارد سایت شوید! برای این کار کافی است تنها نام کاربری یا ایمیل خود را که در زمان ثبت نام از آن استفاده کرده اید، وارد نمایید. سپس رمز عبور خود را وارد نموده و بر روی باکس”من ربات نیستم” کلیک کنید. سپس گزینه”ورود” را کلیک کنید تا وارد سایت شوید:

 

 

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، به بخش “بازنشانی رمز عبور ” رفته و پس از وارد کردن ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام نموده اید، بر روی باکس”من ربات نیستم” کلیک کنید. سپس گزینه”بازیابی” را کلیک کنید تا رمز عبور به ایمیل شما ارسال شود. توجه نمایید در صورتی که ایمیل حاوی رمز شما، در صندوق ورودی ایمیل شما نباشد، حتما ایمیل به هرزنامه های شما ارسال شده است. به همین خاطر حتما هرزنامه های ایمیل را بررسی نمایید !

پس از ورود به سایت، به نشانی فایل مورد نظر خود رفته، و همانند تصویر زیر بر روی گزینه ” دانلود رایگان” کلیک کنید. پس از آن، فایل برای شما به نمایش درآمده و می توانید آن را ذخیره کنید:

 

با سپاس از همراهی شما .